Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Proste czynności robotnicze na linii produkcyjnej w przemyśle- cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0167
OBOWIĄZKI:
Proste czynności produkcyjne, robotnicze i porządkowe w obszarach związanych z produkcją. Przenoszenie i przewożenie, materiałów, surowców, podzespołów komponentów i części itp. potrzebnych do produkcji. Ręczne sortowanie materiałów, produktów, komponentów. Przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji. Przenoszenie gotowych części i produktów z linii produkcyjno - montażowej. Dźwiganie do 30 kg przy transporcie ręcznym Wykonywanie prostych rutynowych czynności związanych z produkcją (wykonywanie zadań nie wymaga odpowiedniej wiedzy i znajomości zasad funkcjonowania obsługiwanych urządzeń).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie brak/niepełne podstawowe, wymagane zdolności manualne

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej