Nasza firma powstała w 2010 roku zajmującą się głównie: skupem i sprzedażą płodów rolnych, komponentów rolnych, nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego.

Spółka jest częścią grupy Agrofert a.s

Od 2021 roku zajmujemy się również sprzedażą i dystrybucją AdBlue.

W 2022 roku poszerzyliśmy działalność o nowy dział – Farmtec a.s, zajmujący się kompleksową obsługą inwestycji w rolnictwie – od projektu do modernizacji lub budowy fermy bydła czy biogazowni rolniczej.

1 lipca 2022 roku Spółka Agrofert Polska pozyskała nowe powierzchnie magazynowe poprzez zakup elewatorów w Jasienicy Dolnej oraz w Maciejowicach.

Projektant technologii w rolnictwie
Miejsce pracy: Cieszyn
Zakres obowiązków
  • Przygotowanie propozycji projektu technologicznego (projekt umieszczenia technologii FARMTEC w budynkach rolniczych - hodowla bydła mlecznego i mięsnego)
  • Udział w negocjacjach z klientem w ramach realizacji zamówienia
  • Współpraca z innymi projektantami technologicznymi i konstrukcyjnymi
  • Prace w terenie w ramach oględzin stanu aktualnego
  • Kontakt z klientami współpracującymi z firmą
Nasze wymagania
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu projektów budowlanych lub technologicznych
  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Szkolenie oraz wsparcie merytoryczne
  • Możliwość częściowej pracy z domu (HOME-OFFICE)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie