ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista Embedded C/C++
Miejsce pracy: Pszczyna
Wymagania obowiązkowe:
  • C/C++ na poziomie średnio-zaawansowanym lub wyższym
  • minimum dwa lata doświadczania w komercyjnych projektach C/C++ embedded
  • dobra znajomość standardu C++11 (i wyższych)
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych oraz technik używanych w C++
  • znajomość zasad SOLID, clean code
  • znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • znajomość programowania mikrokontrolerów
  • podstawowa znajomość elektroniki (zasady działania RS232)
Mile widziane:
  • RTOS
  • znajomość ESP-IDF / doświadczenie w programowaniu SoC ESP32
  • wiedza z działania komunikacji radiowej
  • doświadczenie w stosowaniu podejścia TDD
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów opartych na architekturze ARM Cortex
  • rozumienie wielowątkowości i przetwarzania równoległego
  • zdolność do analitycznego myślenia, wnikliwość, dokładność
  • orientacja na pracę w zespole
  • komunikatywność
  • samodzielność
Opis stanowiska

Tworzymy zespół rozwijający nowe produkty w atmosferze start-up’u będąc jednocześnie częścią dużej, stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku produktów elektrycznych.

Wdrażamy i rozwijamy systemu automatyki budynkowej przesuwając granice możliwości rozwiązań IoT w domach i firmach. Znajdujemy się w czołówce branży wytyczając trendy i dostarczając naszym klientom atrakcyjne, łatwe w użyciu i stabilne produkty.

Dołączając do naszego zespołu Twoim zadaniem będzie tworzenie czystego i testowalnego kodu oprogramowania do sterowników automatyki budynkowej Wi-Fi.

Sprzęt

Linux/Apple/Windows, Laptop, Dwa monitory

Szczegóły oferty
  • Język rekrutacji: pl
  • Możliwa rekrutacja online
  • Start ASAP
  • Stała długość kontraktu
  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Praca w pełnym wymiarze
Udogodnienia w biurze
  • Swoboda wyboru narzędzi w tym IDE
  • Atmosfera startupu, w strukturach dojrzałej firmy
  • Darmowy parking
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro
  • Darmowa kawa
  • Wsparcie kolegów z zespołu
  • Brak dress code
Benefity
  • Praca zdalna: Elastyczna liczba dni w tygodniu
  • Brak podróży służbowych
  • Głównie nowe funkcjonalności
  • Ubezpieczenie grupowe
Metodologia
  • Zwinne zarządzanie Agile Scrum
  • Praca z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektem
  • Code reviews
  • System kontroli wersji GIT
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.