Firma Concept Communication Systems od ponad 20 lat wspolpracuje z niemiecka Firma 3creative Kommunikationssysteme GmbH i specjalizuje sie w tworzeniu oprogramowania do sterowania systemami telekomunikacyjnymi (w tym VOIP) oraz zarządzania akcjami mającymi główne zastosowanie w organizacjach ratunkowych, Straży Pożarnej i Policji.

Programista C# / VB.NET
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • MS SQLServer (T-SQL),
  • Visual Basic NET, C#
  • Visual Studio Professional (Winforms, WPF)
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w środowisku .NET (Winforms, WPF)
  • znajomość C#, VB.NET, SQL Server
  • opcjonalnie mile widziana znajomość innych technologii
Oczekiwane cechy charakteru:
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dociekliwość oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • umiejętność pozytywnej komunikacji,
  • wykazywanie inicjatywy,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenie
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w ciągle rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, niedużym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • interesujące projekty
  • stabilność współpracy