Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Product manager
Job location: Cieszyn
Nr ref.: 7-19-61307

Wraz z naszym Klientem - firmą produkcyjną działająca w branży chemii budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Product managera

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za wybraną grupę produktów,
  • współtworzenie strategii wdrażania nowych produktów na rynek krajowy,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem, doradztwo techniczne,
  • wdrażanie pełnej komunikacji marketingowej w zakresie powierzonej grupy produktów,
  • zarządzanie polityką cenową, akcjami promocyjnymi,
  • monitoring rynku oraz analiza trendów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (sprzedaż, R&D).
Requirements:
  • min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami,
  • preferowane doświadczenie w branży chemii budowlanej lub pokrewnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.
Benefits:
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa oraz premia),
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • elastyczne godziny prac oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".