Transition Group jest firmą doradztwa personalnego. Dla naszego Klienta, szwajcarskiego producenta komponentów dla przemysłu w tym rozwiązań antywibracyjnych i uszczelnień, z siedzibą w Polsce w Bielsku Białej, szukamy najlepszego kandydata/kandydatki na stanowisko:

Product Application Engineer

Biuro firmy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • współpraca z zespołem sprzedaży
  • doradztwo techniczne dla klientów
  • zarządzanie projektami
  • wsparcie procesu ofertowania – przygotowanie analiz i rysunków technicznych
  • współpraca i opieka nad klientami
  • podróże do klientów na terenie kraju
  • współpraca z zespołem inżynierów w centrali firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – kierunek związany z budową maszyn
  • doświadczenie w podobnej roli zawodowej
  • umiejętności analityczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów CAD/AutoCAD
  • otwartość na współpracę
  • komunikatywność
  • swobodna komunikacja w języku angielskim – poziom B2/C1
  • miejsce zamieszkania – Polska południowa

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • bardzo dobrą atmosferę w środowisku zawodowym o wysokiej kulturze pracy
  • możliwości rozwoju w firmie międzynarodowej, rozwijającej się w Polsce
  • współpracę z zespołem międzynarodowym