Ogłoszenie numer: 6997209, z dnia 2022-05-30

P TAX sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego z siedzibą w Bielsku-Białej poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Prawnik w dziale podatkowym

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

W zakres obowiązków będą wchodziły następujące zadania:

  • porady, opinie z zakresu prawa podatkowego;
  • sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji podatkowych;
  • zastępstwo w sporach z urzędami, reprezentacja przed organami podatkowymi;
  • audyt podatkowy;
  • reprezentację podatników podczas kontroli podatkowych, postępowań podatkowych.

Wymagania

  • zainteresowanie prawem podatkowym;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolność do samodzielnego działania oraz pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • wykształcenie wyższe prawnicze - mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego lub aplikacja.

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej.