Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik wykonujący prace proste
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0120
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych zleconych w zależności od branży i specyfikacji pracy na przykład: w fabrykach, w przetwórstwie, na budowach i przy remontach, w handlu itp. wykonywanie prostych zadań takich jak: przenoszenie towarów, surowców i podzespołów, pakowanie, sprzątanie i porządkowanie terenu, kopanie ręcznie itp. posługiwanie się prostymi narzędziami ( na przykład: łopaty, widły, wózki transportowe itp.) oraz wymaganymi w danej pracy środkami ochrony osobistej ( odzież robocza i ochronna, rękawice, gogle ochronne itp.).Proponowane wynagrodzenie brutto 22.80 PLN/godz.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagana komunikatywność i sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej