Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik torowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0427
OBOWIĄZKI:
wykonywanie podstawowych prac przy budowie, naprawie i utrzymaniu elementów nawierzchni kolejowej na odcinku CZECHOWICE-DZIEDZICE - ZABRZEG (oprofilowanie tłuczniem torów, rozjazdów i skrzyżowań torów, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek i wózków ręcznych)
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie podstawowe i doświadczenie na stanowisku, konieczne: brak przeciwwskazań do dźwigania, dobry stan zdrowia, gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej