Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/20/0625
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji profili aluminiowych, rozładunek i załadunek profili z wózków paletowych, zawieszanie detali na zawiesia, zdejmowanie pomalowanych detali, układanie na paletach, przygotowanie i czyszczenie ramek przed lakierowaniem , obsługa wózka paletowego ręcznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

wymagane pół roku doświadczenia w pracy przy produkcji wyrobu budowlanego, podstawowa znajomośc wymagań technicznych potrzebnych do produkcji elementów lakierowanych aluminiowych do budownictwa w technologii Qualicoat, duże umiejętności manualne, szybkośc w liczeniu, znajomośc komputera, umiejętnośc pracy w zespole, szybka nauka produktów

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu