Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0890
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii lakierniczej, zawieszanie i ściąganie elementów do i po malowaniu, pakowanie i przepakowywanie, kontrole elementów pomalowanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

gotowość do pracy stojącej, wymagającej dźwigania i przenoszenia elementów ok. 30 kg, dyspozycyjność odnośnie pracy zmianowej, także w dni wolne i nocą; znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż pracawykonywana jest w brygadach komunikujących się w tych językach, w związku z czym występuje konieczność prowadzenia w nichkomunikacji oraz raportowania.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej