Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2698
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie typowych zadań i czynności uzasadnionych ze względu na typ pracy na oferowanym zleceniu. Praca przy linii produkcyjnej przy wytwarzaniu uszczelek. Praca stojąca polegająca na załadunku gumą pras hydraulicznych. Występuje podnoszenie i dźwiganie elementów do 5 kg. Ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie, pchanie). Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 40 godzin tygodniowo (możliwa praca w nocy i w soboty), wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym. Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie zdolności manualnych, brak przeciwwskazań do pracy stojącej oraz dźwigania.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej