Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2673
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności pomocniczych przy odbieraniu wyciętych krążków do szlifierek, wykonywanie czynności pomocniczych przy odbieraniu arkuszy taśmy ściernej i cięcie rolek z taśmą, wykonywanie czynności pomocniczych przy pakowaniu taśmy bądź krążków do szlifierek. Praca w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 220 godzin miesięcznie. Proponowane wynagrodzenie 18,50 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane. Konieczna podstawowa znajomość języka rosyjskiego z uwagi na współpracę z koordynatorem oraz innymi pracownikami rosyjskojęzycznymi (w ramach wyodrębnionego procesu produkcyjnego jakim jest "pracownik produkcji", wszystkie zaangażowane osoby na tym stanowisku posługują się językiem rosyjskim), posiadanie zdolności manualnych, odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność, gotowość do pracy od poniedziałku do soboty w systemie 12 godzinnym (6.00-18.00 oraz 18.00-6.00) Niezbędny brak przeciwwskazań do pracy w hałasie, w kontakcie z czynnikami chemicznymi i pyłem.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej