Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Cieszyn
Nr Ref.: 64

Zadania:

  • Pakowanie i sortowanie gotowego wyrobu
  • Obsługa automatu pakującego
  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • Prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Dbałość o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Sprawność manualna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym i podstawowym
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Atrakcyjną ścieżkę kariery – dla osób, które zostaną najlepiej ocenione, możliwość podwyżki już po 2 miesiącach pracy
  • Premie i deputaty
  • Dodatki za pracę w niedzielę i święta
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • Pracę w systemie równoważnym, dwuzmianowym: 6:00-18:00 i 18:00-6:00 (ok. 14-15 dni roboczych w miesiącu)
  • Pełny etat
  • Stały grafik bądź elastyczny z możliwością ustalenia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia – biuro Manpower na terenie zakładu

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.