Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/21/1242
OBOWIĄZKI:
- Obróbka części plastikowych do samochodów marki Kia i Hyundai- Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji- Wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową- Właściwą i terminową realizację wyznaczonych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

[Inne] : - Umowa o pracę tymczasową- Praca w systemie trójzmianowym (8 godzin od pn-pt)- Stawki od: 16,67 brutto/h, na zmianie III: około 20,00 brutto/h + premia w wysokości 100-400 pl- Bezpłatny dojazd na trasie: Strumień, Chybie, Drogomyśl, Ochaby, Skoczów, Ustroń oraz Zebrzydowice, Kończyce, Kaczyce, Pogwizdów, Hażlach, Cieszyn, Goleszów, Ustroń-Dofinansowanie do posiłków

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie