Pracownik produkcji
Miejsce pracy: 43-365 Wilkowice (pow. bielski) ul. Parkowa 16

Jesteśmy czołowym polskim producentem okuć do stolarki drzwiowej.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy
o ich precyzyjne wykonanie. Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię.
Oferta naszej firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

Zadania:
  • obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki)
  • wykonywanie detali według rysunku technicznego
  • wprowadzanie drobnych korekt w programie
  • wymiana narzędzi
  • uzbrajanie i ustawianie maszyny
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC,
  • umiejętność tworzenia i edytowania programów,
  • samodzielne ustawianie obrabiarek – dobór narzędzi oraz parametrów skrawania,
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • szkolenia pracownicze,
  • pakiety medyczne,
  • premie motywacyjną,
  • wynagrodzenie adekwatne do starań i umiejętności.