Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0044
OBOWIĄZKI:
Proste prace bez uprawnień, przy produkcji - wytłaczaniu zbiorników z tworzyw sztucznych(wsypanie granulatu, naciśnięcie guzika, oczekiwanie na wypełnienie, wyjęcie gotowej wytłoczki, odcięcie nadmiaru tworzywa na brzegach). Praca w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie (minimum 160 godzin miesięcznie), trzyzmianowa, możliwa w weekendy. Proponowane wynagrodzenie 24 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie nie jest wymagane, konieczne posiadanie zdolności manualnych, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, brak przeciwwskazań do dźwigania w przewidzianych normach. Niezbędna średniozaawansowana znajomość języka gruzińskiego i podstawowa znajomość języka polskiego z uwagi na pracę w zróżnicowanym językowo zespole.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej