Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2727
OBOWIĄZKI:

układanie, segregowanie, pakowanie, sprawdzanie daty, rozkładanie, odkurzanie, wycieranie, porządkowanie, wynoszenie zbędnych pustych opakowań, palet

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność

Wymagania inne:

brak wykształcenia lub niepełne podstawowe; bez przeciwwskazań do pracy stojącej lub siedzącej, chodzenia, noszenia; dyspozycyjność do pracy w weekendy i nocą; dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, zdolności manualne, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej