Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik pomocniczy produkcji, magazynu i logistyki
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/24/0086
OBOWIĄZKI:
produkcja wyrobu zgodnego ze specyfikacją, wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych oraz wymogami procesu technologicznego, dokładanie materiału po otrzymaniu od dostawcy, przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie materiału, zapewnienie materiału do produkcji, tworzenie dokumentów wysyłkowych, kompletowanie wysyłki, oznakowywanie gotowych produktów, zgłaszanie braków w wyrobach gotowych, informowanie przełożonego o występujących problemach logistycznych, dzienne inwentaryzacje, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : język angielski - mile widziane (w celu kontaktu z koordynatorem w języku angielskim)

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie