Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1339
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe oraz obsługa elektronarzędzi. Przewóz materiałów budowlanych, współpraca z ekipami ukraińskojęzycznymi. Praca trzyzmianowa (możliwa również w godzinach nocnych) na terenie województwa śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: roboty ogólnobudowlane, flizowanie,malowanie tynkowanie

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności wykonywania prac budowlanych, prac wykończeniowych (flizowania, malowania, tynkowania) oraz obsługi elektronarzędzi. Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "B", komunikatywna znajomość języka ukraińskiego, podstawowa znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej