Firma DAAS świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze

Pracownik obsługi sekretariatu / asystent prezesa zarządu
Zadania:
  • prowadzenie bieżącej obsługi spraw administracyjno-biurowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • obsługa systemu ERP (enova),
  • wsparcie Prezesa Zarządu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych, w tym: prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min.średnie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze programów ERP będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość, samodzielność,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • prywatną opieka medyczna PZU,
  • karnet sportowy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.