Firma DAAS świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze

Pracownik obsługi magazynu
Zadania:
  • kompletowanie materiałów i narzędzi dla realizowanych przez firmę projektów,
  • dbanie o porządek w magazynie oraz o dobry stan narzędzi, elektronarzędzi i maszyn,
  • prowadzenie korespondencji z kierownikami projektów w celu zapewnienia ciągłości dostaw,
  • dbanie o odpowiedni stan samochodów firmowych,
Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (jako pracownik magazynu lub narzędziowni zakładowej),
  • znajomość pakietu Office
  • terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Prawo jazdy kat. B
Firma oferuje:
  • umowa o pracę, podstawa wynagrodzenia brutto 4000 zł,
  • pakiet szkoleń (SEP, przeglądów okresowych ŚOI, itp.)
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne, karta sportowa.
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.