Ogłoszenie numer: 7705590, z dnia 2022-11-29

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy.
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.
  • Kontrola jakości wyrobów.
  • Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • Masz zdolności manualne i dobry wzrok.
  • Potrafisz szybko kojarzyć i logicznie myśleć.
  • Potrafisz koncentrować się na zadaniu, i umiesz szybko reagować.
  • Chcesz pracować z pasjonatami i rozwijać się.
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • I dodatkowo masz doświadczenie w pracy na produkcji (jeśli go nie masz – nie ma problemu – zdobędziesz go z nami!)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Pakiet świadczeń socjalnych, dodatkowe ubezpieczenie i opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport.