Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik linii produkcyjnej automotive
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0756
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie elementów wyposażenia pojazdów samochodowych lub ich części, posługiwanie się narzędziami, urządzeniami niezbędnymi w procesie produkcji (wkrętki, lutownice, itp.) lub obsługa maszyn będących elementem procesu produkcji, weryfikacja i obróbka manualna wytworzonych elementów lub ich części, prace pomocnicze na magazynie, pakowanie, magazynowanie,rozładunek elementów potrzebnych w procesie produkcji. Praca na umowę - zlecenie około 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku, proponowane wynagrodzenie brutto 22.80 PLN/godz.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

rozróżnianie podstawowych surowców, koncentracja, umiejetność pracy zespołowej, wstępnej kontroli wizualnej wyrobu.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej