Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik linii produkcyjnej automotive
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/1893
OBOWIĄZKI:

WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI,POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA MASZYN BĘDĄCYCH ELEMENTEM PROCESY PRODUKCJI,WERYFIKACJA I OBRÓBKA MANUALNA WYTWORZONYCH ELEMENTÓW LUB ICH CZĘŚCI, PRACE POMOCNICZE NA MAGAZYNIE ,PAKOWANIE ,MAGAZYNOWANIE I ROZŁADUNEK ELEMENTÓW POTRZEBNYCH W PROCESIE PRODUKCJI DODATKOWY ADRES WYKONYWANIA PRACY : 43-300 BIELSKO-BIAŁA , 43-400 CIESZYN ,43-430 SKOCZÓW ,43-450 USTROŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziane rozróżnianie podstawowych surowców , koncentracja,umiejetność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie