Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce! Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie

Pracownik Kuchni
Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z szefem kuchni i zastępcami
  • Pomoc przy przygotowaniu dań
  • Dbanie o atrakcyjną prezentacje dań
  • Nadzór nad stanami magazynowym oraz zamawianie żywności
  • Prace porządkowa
  • Stosowanie i przestrzeganie zasad BHP, HCCP, FIFO
  • Współpraca z pozostałym personelem restauracji i punktów gastronomicznych
Wymagania:
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Książeczka zdrowia (Aktualne Badania Sanitarne)
  • Dyspozycyjności oraz chęci do pracy
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznym, młodym i ambitnym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie (lider na rynku turystyki w Polsce) i związane z tym liczne benefity:
    • sezonowy skipass za 20euro warty 650euro do wszystkich naszych ośrodków Jasna-Chopok, Wysokie Tatry, Szczyrk, Spindlerovy Mlyn, Molltaller, Mutteralm
    • sezonowy aquapass  za 20euro do parków rozrywki i basenów termalnych: Tatralandii, Besenovej i Legendii
    • 30% zniżki na zakupy  do wszystkich naszych sklepów
    • 50% zniżki do wszystkich naszych punktów gastronomicznych