Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik gospodarczy/osoba sprzątająca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0998
OBOWIĄZKI:
Kontrola osób wchodzących na teren Uczelni.Obsługa portierni. Utrzymanie czystości na powierzonym obiekcie (opróżnianie koszy na śmieci, grabienie, plewienie).Sprzątanie pomieszczeń biurowych i sal wykładowych. Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00 od pon. do pt.( możliwa praca w weekendy co drugi tydzień w godz. 8.00-16.00)Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie nie jest konieczne. Wymagane chęci do pracy oraz sumienność. Na powyższe stanowisko mogą również aplikować osoby posiadające prawo do emerytury oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej