Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0419
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie porządkui czystościwewnątrz budynku, w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 od pn. do pt.Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, powyżej 30 roku życia, kwalifikujące się do projektu RPO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia, mile widziane prawo jazdy kat. B, doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej