Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik gospodarczo-budowlany
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1130
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac budowlanych wewnatrz zakładu prefabrykacji ( wykonywanie zbrojeń, wiązanie, malowanie i szpachlowanie, obsługa maszyn budowalnych). Praca dwuzmianowa od pon do pt w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00 w Bielsku-Białej. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku budowlanym. Wymagane umiejętności betoniarskie, zbrojarskie, stolarskie, szpachlerskie (istnieje możliwość przyuczenia do zawodu). Atutem będzie umiejętności czytania rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych. Mile widziane uprawnienia do obslugi wózków widłowych, suwnic, motywacja do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, umięjętność pracy w zespole, samodzielność.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej