Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce! Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • przedstawianie oferty, przygotowywanie i podawanie dań oraz napoi
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny
  • dbanie o ekspozycję i porządek w miejscu pracy
  • obsługę systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego
Wymagania:
  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności oraz chęci do pracy
  • kultury osobistej
  • uczciwości oraz odpowiedzialności
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach
  • umiejętność działania pod presją czasu
Oferujemy:
  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszej szkole ośrodku narciarski w Polsce
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach)
  • sezonowy SKIPASS w ośrodkach zimowych TMR
  • zniżki do Tatralandii
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • dodatkowe systemy premiowe na poszczególnych działów
  • pracę od zaraz