Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik fizyczny - utrzymania czystości
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0053
OBOWIĄZKI:
Wyczyszczenie powierzchni płaskich i pionowych, przestawienie i wyczyszczenie maszyn przemysłowych. Współpraca z pracownikami z Ukrainy. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze minimum 70 godzin miesięcznie na terenie całego kraju (obecnie Bielsko-Biała, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wronki). Praca w ramach umowy-zlecenie, proponowane wymagrodzenie 18,30 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe lub zawodowe, doświadczenie nie jest wymagane. Konieczna jest siła fizyczna (dźwiganie do 25 kg) oraz komunikatywna znajomość języka ukraińskiego. Mile widziana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej