Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, nr certyfikatu 5070, w chwili obecnej dla swojego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej - prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik etykietowania i kompletacji
Miejsce pracy: Żywiec

Zadania:
  • Obsługa procesu etykietowania i kompletacji na magazynie
  • Oklejanie etykietami produktów
  • Proste prace magazynowe
  • Praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania:
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Rzetelność, dokładność
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Godziny pracy w systemie III zmianowym
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w miłej atmosferze

Nie musisz mieć doświadczenia!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57