Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.

Pracownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu
  • utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z planem
  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • prowadzenie ewidencji napraw i części wykorzystanych do napraw
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części niezbędne do realizacji napraw i przeglądów
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk / elektronik/ automatyk)
  • Umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych / hydraulicznych)
  • Znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce
  • Podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC
  • Uprawnienia G1 E do 1kV
  • Podstawowa znajomość mechaniki i pneumatyki
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych