Ogłoszenie numer: 4192579, z dnia 2021-02-12

PRODUCENT I IMPORTER DREWNA

DESKI TARASOWE, PROFILE STRUGANE, DREWNO KONSTRUKCYJNE KVH, C-24,
KANTÓWKA OKIENNA I DRZWIOWA, TARCICA SUCHA.

Pracownik Działu Księgowości

Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji księgowej,
  • uzgadnianie sald kont księgowych,
  • współpraca przy wypełnianiu obowiązków działu,
  • kontrola dokumentów,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • współpracę z biegłym rewidentem badającym sprawozdania finansowe jednostki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość zasad księgowania oraz przepisów podatkowych (zwłaszcza VAT, CIT, WHT, PIT),
  • znajomość rozliczeń transakcji w obrocie zagranicznym.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia merytoryczne.