Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik działu księgowości (m/k)
Miejsce pracy: Cieszyn
Nr ref.: PDK/CIES/1021
Obowiązki:
  • bieżące zadania związane z prowadzeniem księgowości,
  • przygotowanie danych do sprawozdania finansowego i udział w audytach finansowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze księgowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub chęć uczestnictwa w kursie językowym,
  • znajomość zasad rachunkowości.
Oferujemy:
  • umowę o prace zawieraną bezpośrednio z naszym klientem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • elastyczny czas pracy,
  • bogaty pakiet benefitów.