Pracownik działu kadr i płac
Miejsce pracy: 43-365 Wilkowice (pow. bielski) ul. Parkowa 16

Jesteśmy czołowym polskim producentem okuć do stolarki drzwiowej.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy
o ich precyzyjne wykonanie. Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię.
Oferta naszej firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem/ kontynuacją/ rozwiązaniem stosunku pracy,
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej,
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • Ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności,
  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej oraz rozliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczych,
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US, PFRON, PPK),
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • Zarządzanie potrąceniami, komunikacja z komornikami,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp,
  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagradzaniu,
  • Kontrola zmian prawnych w zakresie kadrowo- płacowym,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Obsługa programu Płatnik ZUS oraz Comarch ERP Optima
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Praca w wymiarze 8h w ruchomych godzinach pracy –rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 9:00
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • Dodatkowe pakiety medyczne dla pracowników i rodzin pracowników