Pracownik ds. marketingu i reklamy
Miejsce pracy: 43-365 Wilkowice (pow. bielski) ul. Parkowa 16
Obowiązki:
  • Wdrażanie i nadzór nad realizacją projektów, reklam,
  • Przygotowywanie banerów, grafik, newsletterów, zdjęć produktów;
  • Tworzenie katalogów, kart produktów papierowych oraz elektronicznych;
  • Planowanie, prowadzenie i kontrola firmowych Social Mediów: Facebook i Instagram;
  • Aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Umiejętność opracowywania treści przeznaczonych do komunikacji z klientem min: (katalogi, broszury, strony internetowe, newslettery, social media) – pisanie tekstów, przygotowanie grafiki;
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza w zakresie Power Point;
  • Znajomość nowoczesnych kanałów komunikacji;
  • Umiejętność wykonywania zdjęć;
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie;
  • Kreatywności, samodzielności, inicjatywy w działaniu;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych SketchUp, Adobe (Photoshop, InDesign).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 8h w ruchomych godzinach pracy –rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 9:00;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość przyuczenia.