Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo rozwojowych

dla motoryzacji, a stała współpraca z liderami branży i prawie 50-letnie

doświadczenie, zapewniają nam stabilną pozycję rynkową.

Obecnie do Pracowni Homologacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ds. Homologacji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7/NH/2021
Zadania na stanowisku:
  • Praca nad dokumentacją homologacyjną pojazdów oraz ich podzespołów w oparciu o aktualne przepisy prawne
  • Wykonywanie badań/pomiarów na potrzeby procesu homologacji (również u klienta)
  • Sporządzanie sprawozdań na podstawie wyników badań zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • Kontakt z klientem w zakresie wykonywanych zleceń
Wymagania:
  • Znajomość programu AUTO-CAD
  • Biegła znajomość MS Office – Word i Excel
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne), preferowana specjalność samochodowa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu Auditora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Cierpliwość, dokładność, skrupulatność, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność
  • Umiejętność analizy zarówno polskich jak i europejskich wymagań prawnych w zakresie homologacyjnym (język polski i angielski)
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Interesującą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Benefity: Fundusz Socjalny, karta Multisport, dofinansowanie ubezpieczenia medycznego oraz wypoczynku.