Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2107
OBOWIĄZKI:
- organizacja dokumentów w programie Word i Exel - przygotowywanie dziennych rozliczeń kasowych - obsługa klienta - sortowanie korespondencji - sporządzanie podstawowych dokumentów- przewożenie dokumentow w razie potrzeby
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość Word i Excel
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, miesiąc doświadczenia na stanowisku, biegła obsługa komputera i Internetu, bardzo dobra znajomość Word i Excel, podstawowa wiedza z zakresu księgowości, dobra organizacja czasu pracy, prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej