Ogłoszenie numer: 5146188, z dnia 2021-08-02

Firma Codognotto Polska to transport drogowy oraz zintegrowana logistyka. Pełnimy rolę ogniwa łączącego własnych klientów z rynkami zbytu, zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Codziennie pozostajemy we wzajemnym kontakcie ze swymi klientami, upraszczając sprawy skomplikowane i rozwiązując sytuacje nieprzewidywalne.

Obecnie, do naszego oddziału w Ustroniu (województwo śląskie), poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem rosyjskim - Dyspozytor

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • Codzienny kontakt z Kierowcami, Klientami
  • Pilnowanie terminowości dostaw
  • Monitorowanie kosztów

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęci do pracy

O resztę się nie martw - nauczymy Cie wszystkiego !

Oferta dotyczy pracy w biurze w Ustroniu.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku wśród ekspertów, dla których praca jest pasją
  • Komunikację codzienną w językach obcych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie