Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy z j. niemieckim
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 2371

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Zadania:

opracowywanie ofert i wprowadzanie ich do systemu w j. niemieckim
przekazywanie zamówień do produkcji za pośrednictwem systemu
wystawianie listów przewozowych, dokumentów związanych z wysyłką i potwierdzeniem zamówienia klienta
administracja oraz archiwizacja dokumentacji
codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z centralą w Niemczech

Od Kandydatów oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (poziom min. B2)
doświadczenia w pracy analitycznej, codziennej pracy z komputerem
mile widziana znajomość systemu SAP
komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
środowisko pracy pozwalające na wdrażanie własnych pomysłów
współpracę z największymi koncernami w branży automotive oraz AGD
przyjazną, rodzinną atmosferę - dla naszego Klienta szczególnie ważny jest zgrany zespół

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.