Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Pracownik biurowy (dział łańcucha dostaw)
Miejsce pracy: Cieszyn
Nr Ref.: 5883

Oferta:

  • Szansa na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowej renomie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie w okresie od 01/06 do 30/09 - oferta idealna dla studentów i uczniów
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (możliwe rozpoczęcie pomiędzy 7:00-8:00)
  • Szkolenie stanowiskowe - nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Po okresie szkolenia możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)
  • Swobodne poruszanie się w środowisku pakietu MS Office
  • Dostępność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w okresie wakacyjnym
  • Praca również dla osób ze statusem studenta/ucznia
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Wystawianie zamówień w systemie ERP SAP
  • Tworzenie dokumentów dostawy
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Współpraca z działem transportu i logistyki

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.