Największy i najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Polsce Szczyrk Mountain Resort poszukuje do pracy na sezon zimowy 20/21 pracowników biura szkoły narciarskiej.

Pracownik biura szkoły narciarskiej
Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów szkoły
  • Obsługa maila i telefonu szkoły
  • Przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej i systemu szkoły
  • Planowanie i rezerwowanie czasu pracy instruktorów
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość branży narciarskiej/snowboardowej (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy
Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie od grudnia do połowy kwietnia
  • Stawka 21zł brutto + premie sprzedażowe
  • Pracę w młodym i luźnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (także w weekendy lub wieczorem)
  • Pracownicze zniżki (skipass sezonowy na wszystkie ośrodki TMR za 20euro-także dla jednej dodatkowej osoby, 50% na gastronomię, 30% we wszystkich naszych sklepach i wypożyczalniach)