Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik agencji pracy tymczasowej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0761
OBOWIĄZKI:
Realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych przez poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej, prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych z Ukrainy, Rosji, współpraca w zespole ukraińskojęzycznym. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 70 godzin miesięcznie w Bielsku-Białej oraz w delegacjach na terenie całego kraju. Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe, wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczna komunikatywna znajomość języka ukraińskiego (na poziomie minimum B1). Mile widziana: komunikatywna znajomość języka rosyjskiego, polskiego, posiadanie prawo jazdy kat. "B".

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej