Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2409
OBOWIĄZKI:
- obsługa studentów, słuchaczy oraz kandydatów na studia,- współpraca z pracownikami administracyjnymi i dydaktycznym Uczelni,- prowadzenie kompleksowej dokumentacji przebiegu studiów,- współprowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami,- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego,Oferujemy:– pracę w stabilnej, rozwijającej się uczelni- stałe i terminowe wynagrodzenie– możliwość udziału w kursach i szkoleniach– miłą atmosferę pracyPraca od wt. do sob. w godz. 8.00-16.00, pt. 10.00-18.00Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunek bez znaczenia, wysoka kultura osobista, gotowość do pracy w weekendy, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność, min. 6 miesięczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej