Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2501
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki: - obsługa kadrowa pracowników w porozumieniu z biurem księgowy,- obsługa księgowa (wystawianie faktur, rozliczenie kont studentów) współpraca z biurem księgowym,- obsługa administracyjna studentów oraz sporządzanie dokumentacji na potrzeby uczelni (wydawanie zaświadczeń dla studentów, decyzji, obsługa wniosków),- zamawianie artykułów na potrzeby uczelni,- sporządzanie deklaracji na potrzeby wewnętrze i zewnętrzne.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy, system dwuzmianowy w godz.: 8.00-20.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: księgowość komputerowa i fakturowanie
Uprawnienia: kadry i płace

Wymagania inne:

Wymagania: dyspozycyjność w weekendy zjazdowe uczelni (soboty i niedziele), średnio co 2 tygodnie, praca w przedziale 8-20 (zmianowa), podstawowa znajomość tematyki kadrowej, płacowej, księgowej.Mile widziana znajomość ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce (w trakcie zatrudnienia wymagana).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej