Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/23/0252
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników, sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy dla pracowników jednostek, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, planów urlopowych, prowadzenie spraw kancelaryjnych, rejestru poczty wpływającej i wychodzącej, kierowanie na badania BHP, z zakresu ochronyzdrowia, obsługa bieżąca sekretariatu, zaopatrywanie jednostki w materiały biurowe, środki czystości itp., wykonywanie innych poleceń przełozonego w zakresie prowadzonych spraw, prowadzenie rejestrudelegacji, wystawianie, rozliczanie delegacji pracodawców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, komunikatywność, systematyczność, zdyscyplinowanie, cierpliwość, analityczne myślenie,

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie