Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocnik spawacza
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1470
OBOWIĄZKI:
Obsługa aparatów spawalniczych (spawanie gazowe i elektryczne), wypalanie, szlifowanie, zwijanie blach, rur i profili, ukosowanie, wiercenie, spawanie, żłobienie, cięcie na pile taśmowej i tarczowej, ubsługa zwijarki, prasy i gilotyny. Prace pomocnicze przy produkcji. Praca w Bielsku-Białej i prace wyjazdowe - wyjazdy z firmy przy ul. Legionów 81.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 6.00-14.00 od pn. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe techniczne, znajomość zagadnień branży spawalniczej lub metalowej, umiejętność czytania rysunku technicznego. Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań, zdolności manualne, dokładność, precyzja i estetyka wykonywanych prac. Mile widziane doświadczenie w zawodzie, istnieje możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

19 - 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej