Oferta przeniesiona do archiwum

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

Pomocnik operatora maszyny offsetowej
Miejsce pracy: Cieszyn
OPIS STANOWISKA:
  • pomoc w obsłudze maszyny offsetowej, drukującej w technologii UV i konwencjonalnej,
  • bieżąca kontrola jakościowa wykonywanych druków.
WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
OFERUJEMY:
  • przyuczenie do zawodu,
  • pracę na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie, w prężnie rozwijającej się firmie.