Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomocnik operatora maszyn do tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0661
OBOWIĄZKI:
Praca przy obsłudze butelczarek i wtryskarek, wykonywanie poleceń mistrza zmianowego lub osoby wskazanej przez przełożonych, stosowanie procedur i instrukcji zgodnie z wymogami zintegrowanego systemu zarządzania. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana bardzo dobra sprawność fizyczna, posiadanie zdolnosci manualnych, dokładność, pełna dyspozycyjność, brak przeciwwskazań do dźwigania przedmiotów (także o ciężarze powyżej 25 kg), dobry wzrok. Mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w pracy produkcyjnej na samodzielnym lub pomocniczym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej